Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Styrelsen & Dokument

Styrelse och verksamhetsdokument

Här hittar du bland annat vissa dokument inför årsmötesförhandlingar samt kontaktuppgifter till styrelsen. Välkommen att ta kontakt om du har några frågor om vår verksamhet.

Eva Nordenskiöld

Ordförande

eva@advokatnordenskiold.se

026-27 15 46, 070-512 53 01

Maja Brask

Sekreterare

maja.brask@gmail.com

Eva Eriksson

Kassör

e.e.eriksson@comhem.se

Kristina Lundström

Ordinarie ledamot

kristina.lundstrom@hos.sandnet.se

Ildri Guleng

Ordinarie ledamot

ildri.guleng@gmail.com

Niclas Ceder

Ordinarie ledamot

n.ceder@telia.com

Inga-Greta Andersson

Ordinarie ledamot

andersson.ingagreta@gmail.com

Karin Jakobsson

Ordinarie ledamot

karinjakobsson@gmail.com

Sven-Erik Lindgren

Suppleant

sven-erik.lindgren@hos.sandnet.se

Dagordning Årsmöte 2017

Verksamhetsplan och Budget 2017