Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Regionstyrelse

Styrelsen utses vid regionstämman varje vår och ledamöterna representerar regionens lokalavdelningar.

Erik Lennerstedt, ordförande

Öckerö Lokalavdelning
erik.lennerstedt@friluftsframjandet.se

Hans Rengman, vice ordförande

Uddevalla Lokalavdelning
hans.rengman@friluftsframjandet.se

Anders Hedman, sekreterare

Ljungskile Lokalavdelning
anders60hedman@gmail.com

Eva Lundell, kassör

Ljungskile Lokalavdelning
eva_lundell@hotmail.com

Malin Olin, ledamot

Karlstad Lokalavdelning
Ekra.malin@gmail.com

Jonny Sandström, ledamot

Lödösebygdens Lokalavdelning
jonnysandstrom@yahoo.com

Karin Meyer, ledamot

Mölnlycke Lokalavdelning
meyer.karin@telia.com

Sandra Olofsson, ledamot, ungdomrepresentant

Ljungskile Lokalavdelning
sandra.pontinder@gmail.com

Styrelseprotokoll

Mötesdatum