Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Styrelsen

RollNamn                                    TelefonnummerMail                                                           Ordförande: Ros-Marie Carlsson      0301-44663 ros-marie.carlsson@friluftsframjandet.se      Kassör:        Lena Elfström             0301-45141 lena.elfstrom@friluftsframjandet.se                   Sekreterare: Ulrika Wessberg          0301-44708 ulrika.wessberg@friluftsframjandet.se        Ledamöter:   Peter Johansson           0301-44855 peter.johansson@friluftsframjandet.se                                   Gunilla Hassellöf            0301-45355 gunilla.hassellof@friluftsframjandet.se                                 Anna Börjesson              0301-44969 anna.börjesson@friluftsframjandet.se                      Kenneth Ohlsson            0301-44995 kenneth.olsson@friluftsframjandet.se      Suppleanter:  Åsa Lundberg                0301-44111asa.lundberg@friluftsframjandet.se                                        Amanda Hassellöf           0301-45355 amanda.hassellof@friluftsframjandet.se                              Martin Nordgren            0761-450839 martin.nordgren@friluftsframjandet.se                         Marina Andihn               0301-44482 marina.andihn@friluftsframjandet.se            Revisor:           Mikael Sandenäs           0730-774418                                               Revisorsuppleant; Jan-Olof Ek              0301-45194                                                                    Valberedning: Morgan Johansson          0301-45224 morgan.johansson@friluftsframjandet.se                              Jonas Bergdahl                                  jonas.h.bergdahl@gmail.com