Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Barnledare

Här nedan finner du kontaktuppgifter till våra barnledare

För intresseanmälan/Kölista barngrupper klicka här

Sara Albertsson

Grenledare: Skogsmulle och skogens värld, ledare Strövare

sara.albertsson@friluftsframjandet.se

Sara Franzen

Grenledare: Skogsmulle och skogens värld, ledare Strövare

sara.franzen@friluftsframjandet.se

0703022879

Jenny Leonardsson

Grenledare: Skogsmulle och skogens värld, ledare Lufsare

jenny.leonardsson@gmail.com

0707105588

Jonna Olsson

ledare Skogsknytte

jonna_olsson_88@hotmail.com

0702188939

ANDERS EKSTRÖM

barnledare, Strövare

stromekae@gmail.com

0706950641

Håkan Johansson

barnledare

hakan.johansson@chalmers.se

0739-678219

Anna Hedberg

barnledare

anna.hedberg@me.com

0731-839696

Johan Simonsson

ledare familjemulle

johan_simonsson@yahoo.com

0722145579