Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Kontakta oss

Hisingen LA

Styrelsen:

Ordförande:
Jenny Pelli, jenny.pelli@friluftsframjandet.se, Tel.0709-409612

Styrelseledamot:
Stefan Wedham, s_wedham@hotmail.com, Tel. 031-227113
Anna-Karin Hermansson, anna-karin@friluftsframjandet.se, Tel.0733-664404
Ulf Lundgren, uffe.lundgren@hotmail.com, Tel. 0730-277233
Roger Eskilsson, roger.eskilsson@telia.com, Tel. 0705-842985
Jenny Sow, jennysow@gmail.com, Tel. 0701-166177
Rickard Bensow, rickard.bensow@gmail.com, Tel. 0732-404022
                                      
Valberedning:
Henrik Jagelund, henrik.jagelund@friluftsframjandet.se, Tel. 0734-379221
Elin Finndin, knytte@finndin.com, Tel. 0708-250421

Aktivitetsansvariga

Skridskoskolan: 
Henrik Jagelund, henrik.jagelund@friluftsframjandet.se, Tel. 0734-379221

MTB:
Viktor Eriksson, viktor.k.m.eriksson@gmail.com. Tel. 0705-875748

Barnverksamhet i skogen:
Julia Annbrink, julia.annbrink@friluftsframjandet.se, Tel. 0702-636373
Elin Finndin, knytte@finndin.com, Tel. 0708-250421

Övriga frågor till: hisingen@friluftsframjandet.se

Anna-Karin Hermansson

Frilufstfrämjandet Hisingen 

Tuve Sörgård 23

417 47 GÖTEBORG

Plusgiro 723619-3

 

001.jpg