Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Styrelsen

Här följer en presentation av styrelsen och fördelningen av ansvarsområden som vi har. Till höger har ni våra kontaktuppgifter.

Styrelsen

Ordförande                               Vice ordförande 
Håkan Björkdahl                             Erika Lislén

Sekreterare                              Kassör
Johan Zellbi                                   Bernt-Åke Hedmer

Ledamöter
Sofia Gullwi                                   Gertrud Lidström
Cathrine Götesson                         Annette Ekvall
Kerstin Walstad

Ansvarsområden

IT-ansvarig
Erika Lislén
Kerstin Walstad

Pressansvarig
Håkan Björkdahl

Ansvarig för intresseanmälningar och kölistan
Cathrine Götesson

Förrådsansvarig
Alf-Göran Rappner
rappner@hotmail.com
0730313105

Grenledare

I styrelsen har vi utsett grenledare som har kontakten med ledarna för respektive gren. Våra grenledare är:

Öppna skogsgläntan/Skogsknopp/Skogsknytte

Erika Lislén
Kerstin Walstad

Skogsmulle Annette Ekvall
Strövare Håkan Björkdahl
Frilufsare/TVM Johan Zellbi

Styrelsemöten 2016

Våra styrelsemöten äger rum följande dagar och är öppna för alla medlemmar i föreningen.

21 Januari
11 Februari
3 Mars
7 April
19 Maj
18 Augusti
15 September
20 Oktober
17 November
8 December
Plats: Vv fråga styrelsen innan mötet då platsen varierar mellan mötena.
Tid: 19.00 – 21.00

Håkan Björkdahl

hakbjo@hotmail.com

0766-441579

Erika Lislén

lislen.erika@gmail.com

0705-464921

Johan Zellbi

johan.zellbi@gmail.com

076-167 26 63

Bernt-Åke Hedmer

bernt-ake.hedmer@lodde.se

0733-468493

Sofia Gullwi

sgullwi@hotmail.com

0708-641507

Gertrud Lidström

soderhemsgarden@live.se

0720-361648

Annette Ekvall

annette.ekvall@hotmail.com

0709-311200

Cathrine Götesson

cathrine.gotesson@gmail.com

0767-600238

Kerstin Walstad

kerstin.walstad@gmail.com

0708-593494