Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Styrelsen

Ordförande
Lennart Ung
0739-877 357
Lennart.w.ung@gmail.com

Vice ordf.
Bengt Arnesson
0454-874 55
0739-73 54 38
 
bengt.arnesson@telia.com

Sekreterare
Lars Petersson
0454-311 76 
0703-23 46 11
eva.lars.petersson@telia.com

Kassör
Stig Nydahl
0454-329 903
0708-57 19 47
famnydahl@hotmail.com

Ledamot
Börje Svensson
0454-321 633
0703-02 26 36       
stig.borje.ingolf.svensson@bredband.net

Ledamot
Eva Kjellgren
0454-325 182
0703-235182
evabosseb@spray.se 

Ledamot
Kenneth Sernevi
0708-25 53 23
kenneth.sernevi@hotmail.com

Ledamot
Thomas Ahlford
0454-849 48
0708-86 28 60
thomas.ahlford@gmail.com

Ledamot
Ulrika Nilsson         
0733-103 170
ulrika.rolle@telia.com

Suppleant
Gun-Britt Borg
0454-165 16
070-25 17 948
gunbritt.borg@telia.com

Suppleant
Maria Petersson
0454-817 32
maria.lons@hotmail.com

Suppleant
Katarina Hansell
0730 610 915
katarina.hansell@live.se