Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Kontakt

Så här når du Friluftsfrämjandet i Genarp:



E-post: Genarp@friluftsframjandet.se

Kontaktpersoner

Har du frågor om vår verksamhet eller vill skicka in en intresseanmälan ,kan du kontakta våra grupper:

MTB Barn Mattias Ek, 0708-582987, mattias.t.ek@gmail.com

Knytte-11/12 Sunita Odenmar, 070-960 28 36 sunita.odenmar@outlook.com

Mulle -10 Jakob Axelsson, 0702-271185, jakob.axelsson@gmail.com

Mulle -09 Åsa Unnerbäck, 0702-127174,  asaunnerback@yahoo.se

Strövare -08 Christel Meijerhöffer, 0737-782911, christel.meijerhoffer@gmail.com

Strövare -06 Linda Hansson, 040-480454, lindalinnea@yahoo.com

Lufsare -04/05 Marie Björup, 040-48 00 89 , bjorup@msn.com

Lufsare -03 Fredrik Olsson, 0701-664261, fredrik.olsson@pog.se

Lufsare-02 Bengt-Olof Tjell, 040-441177 , bengt.olof.tjell@gmail.com

TVM Johanna Karlsson, 0738-410323, johannak.93@hotmail.com

Tipsrunda Karin Berg, 040-482233, karin@berg.tk

Vuxenmulle Åsa Englund, 040-480491,  asa_englund@telia.com