Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Kontakt

Så här når du Friluftsfrämjandet i Genarp:



E-post: Genarp@friluftsframjandet.se

Kontaktpersoner

Har du frågor om vår verksamhet eller vill skicka in en intresseanmälan ,kan du kontakta våra grupper:

MTB Barn Mattias Ek, 0708-582987, mattias.t.ek@gmail.com

Knytte 13/14 Anders Jönsson, 0706-233346, anders.joensson@gmail.com
Mulle-12 Therese Omme, 0720-908288, therese.omme@gmail.com
Mulle-11 Sunita Odenmar, 070-960 28 36 sunita.odenmar@outlook.com

Strövare -10 Erik Meijerhöffer, 0702-271185, erikjwm@gmail.com
Strövare -09 Åsa Unnerbäck, 0702-127174,  asaunnerback@yahoo.se

Strövare -08 Christel Meijerhöffer, 0737-782911, christel.meijerhoffer@gmail.com

Lufsare -06 Elisabeth Hoff, 0737-270929, elisabeth@framtidsvalet.se
Lufsare -04/05 Marie Björup, 040-48 00 89 , bjorup@msn.com

TVM Johanna Karlsson, 0738-410323, johannak.93@hotmail.com

Tipsrunda Karin Berg, 040-482233, karin@berg.tk

Vuxenmulle Åsa Englund, 040-480491,  asa_englund@telia.com