Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Styrelsen

Styrelsen för Friluftsfrämjandet Åkarps lokalavdelning 2015 består av följande personer:

Ordförande
Britt Carlsson Green britt.karlsson-green@skane.se  

Vice ordförande
Ola Nilsson  ola@fam-nilsson.org 

Kassör
Carl-Axel Stenberg  stenberg.carl.axel@gmail.com 

Sekreterare
Mia Palm mia_palm@telia.com 

Övriga ledamöter
Åsa Robertsson  asarobertsson@bredband.net
Bengt Danielsson  bengtd2001@yahoo.com 
Sara Svensson  sara.m.svensson74@gmail.com
Ann-Christine Larsson  atti.larsson@gmail.com

Ungdomsombud
Elsa Axby