Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Styrelsen

Nedan visas vilka som är medlemmar i styrelsen för Västerviks lokalavdelning. Samt de nyhetsbrev som finns publicerade.

Nyhetsbrev 2 2016

Här finns nyhetsbrev nr 2. Publicerat 2016-10-26

Nyhetsbrev 1 2016

Här finns nyhetsbrev 1 från lokalavdelningens styrelse.

Joachim Axelsson

Ordförande/webansvarig/ledare Strövarna

joachim.axelsson@tekniskaverken.se

070-315 90 45

Ulla Wihlborg

Styrelseledamot/Barnledare

ulla.b.wihlborg@telia.com

Ulla Öhrn

kassör

ulla.ohrn@vastervik.se

Björn Eriksson

Styrelseledamot

bjorne4504@gmail.com

0702160460

Einar Persson

Styrelseledamot

einarp44@hotmail.com

0727310124

Ida Alne

Sekreterare/ledare Knytte

ida@alne.se

Anders Lindbom

Styrelseledamot

anders@lindbom.net

Kenneth Gustavsson

Styrelseledamot/ledare Kajak

kenneth.g@telia.com

My Kreuger

Styrelseledamot

my.kreuger@gmail.com