Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Styrelsen

Ulla Wihlborg

Styrelseledamot/Barnledare

ulla.b.wihlborg@telia.com

Joachim Axelsson

webansvarig/ledare Strövarna

joachim.axelsson@tekniskaverken.se

070-315 90 45

Ulla Öhrn

kassör

ulla.ohrn@vastervik.se

Björn Eriksson

Styrelseledamot

bjorne4504@gmail.com

0702160460

Einar Persson

Styrelseledamot

einarp44@hotmail.com

0727310124

Ida Alne

Styrelseledamot

ida@alne.se

Anders Lindbom

Styrelseledamot

anders@lindbom.net

Kenneth Gustavsson

Styrelseledamot

kenneth.g@telia.com

My Kreuger

Styrelseledamot

my.kreuger@gmail.com