Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Styrelsen

2016 års styrelse

Styrelse

Ordförande

Jens Rinman
jens.rinman@telia.com
0122-16895, 070-5216895

Kassör

Gunnel Gustafsson
wassbo@finspong.com
0122-12226, 070-5515324

Sekreterare

Åke Kinnander
ake.kinnander@outlook.com
073-7524944

Styrelseledamöter

Gunni Nilsson
gunni.nilsson1@telia.com
0122-29006

Torbjörn Falkerby
maibjorn@hotmail.com
0122-16683, 070-7206409

Mikael Strand
mikael@strand-online.net
0122-12733, 070-6364995

Stugfogde
Jan-Erik Fors
janerik449@gmail.com
0122-17672, 070-6597178

Suppleanter

Uthyrning Lunddalen
Knud Knudsen
knud.knudsen@telia.com
0122-14268, 070-2574268

Revisorer

Kerstin Erixon
0122-17695

Clary Andersson
0122-16343, 070-2546646

Valberedning

Johan Sundberg
johan.sundberg63@gmail.com
0122-60421, 070-3725225

Nils-Olof Persson
nils-olof.persson@hotmail.com
0122-41540, 073-5417369