Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Grenledare

Varje gren i vår verksamhet har en eller flera samordnande grenledare. Detsamma gäller några andra viktiga funktioner. Ta gärna kontakt om du har frågor eller idéer som gäller ditt favoritområde.


GRENLEDARE
Barn
  Maria Möller 070 286 50 37 mariaemoller [at] yahoo.se
Långfärdsskridsko
  Bengt Orsmalm 070 766 42 85 b.orsmalm [at] gmail.com
Paddling
  Hans Rengman 070 718 23 25 hans.rengman [at] friluftsframjandet.se
Vandring
  Birgitta Wahlberg 070 662 43 69 birgittawahlberg [at] telia.com
Vardagsvandrarna
  Anita Wireby 070 28 30 903 simonssoneva [at] live.se
  Birgitta Wahlberg 070 662 43 69 birgittawahlberg [at] telia.com
  Gun Inger Lindskog 076 171 49 84 guningerlindskog [at] telia.com


UNDERHÅLLSGRUPPER
Stugor
  Holger Luttschwager 0522 709 26  
  Lars Wasshede 070 625 47 12 larswasshede [at] telia.com
Leder
  Junis Lindqvist 073 97 93 841 eunice [at] spray.se
  Hasse Dittmer 0522 714 17 hasse.dittmer [at] gmail.com
Skidleder
  Stefan Mellgren 070 652 28 54 s.mellgren [at] telia.com
  Tryggve Edström 070 817 08 09 tryggve.edstrom [at] gmail.com


STUGVÄRDAR
Se respektive stuga