Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Några av våra ledare:

Dan Hedqvist

kajak

dan.hedqvist@gmail.com

070-203 84 50

Irja Holtter

kajak

irjaholtter@hotmail.com

021-12 70 47 eller 070-940 33 05

Josefina Selin

kajak

josefina_selin@spray.se

072-381 45 32

Lena Eriksson

kajak

lillefot2011@hotmail.com

070-999 18 82

Nathalie Petersson

kajak

nathalie.petersson@gmail.com

073-028 67 35

Robert Welander

kajak

robert.welander@gmail.com

070-337 41 08

Jan Sjöblom

kajak, gourmetmiddag, grott krypning, bäversafari, downhill kajak, igloo

jan.sjoblom1@gmail.com

021-602 24 eller 070-399 61 82

André Axelsson

bytesmarknad, kajak

info@lakesideadventure.se

070-874 24 78

Håkan Wintzell

"allmän uteverksamhet", vandring

hakan.f.wintzel@gmail.com

070-608 84 60

Bengt-Olof Skottheim

geocaching

bengt-olov.skottheim@telia.com

021-220 65 eller 070-496 68 60

Mariana Karlsson

knopp, knytte, mulle, webutbildare och webmaster

mariana_karlsson@hotmail.com

070-995 71 37