Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Kontaktpersoner barngrupper

Vill du ställa ditt barn i kö till någon av grupperna?

Följande personer har hand om kölistan för respektive grupp:

Skogsknytte   Jan Åkerlund             jan@jakerlund.com   

Skogsmulle    Jenny Nilsson            jenny.nilsson@friluftsframjandet.se

Skogsmulle för barn med funktionshinder
                       Ewa Palm                e.palm@telia.com

Äventyrliga
familjen           Rose Diekstra          rhdiekstra@hotmail.com

Strövarna        Joke Rotticci-Mulder  joke.rotticci@gmail.com

Frilufsarna       Kristin Persson          kristin.persson@sodertalje.se

Barnskridsko    Patrik Neckman        patrik.neckman@gmail.com