Sök på webbplatsen

Hitta lokalavdelning

Som medlem får du

  • Tillgång till Sveriges bredaste utbud av guidade friluftsaktiviteter
  • Stödjer vårt arbete med hela Sveriges friluftsliv, och mycket mer...
Bli medlem

Logga in

Grenledare/kontakter

PR-ansvarig

Björn Hasselgren 08-777 84 61, 070-228 18 27
hasselgren.bjorn@telia.com

Skogsknytte/Skogsmulle/Strövare

Maria Modén 070-657 55 80
mbekkis@gmail.com

Mullebo

Carina Andersson 08-745 54 55
carina.hillevi@telia.com

Frilufsare/TVM/Barn/Ungdom

Maria Modén 070-657 55 80
mbekkis@gmail.com

Barnskridskor

Birgitta Andersson 073-6750021
straat_birgitta@hotmail.com

Vandring

Susanne Frimodig 073-6615626
susanne_frimodig@hotmail.com

Vuxen Mulle

Kerstin Björck 08-777 35 95
kbjorck.handen@comhem.se

Långfärdsskridskor

Leif Lindström08-7773145, 070-6581130
leif.lindstrom@tistronteknik.se

Kanadensare

Björn Hasselgren 08-777 84 61, 070-228 18 27
hasselgren.bjorn@telia.com

Kajak

Ulf Esebrant 0702286359
ulf.esebrant@comhem.se

MTB

Jonny Frimodig 0739-258257
jonny_frimodig@hotmail.com

Cykel/landsväg

Rune Andersson 08- 777 61 03
vilhelm.asson@gmail.com

Medlemsombud

Matts Wallin 08-745 16 55, 070-545 16 55
matts.wallin@bredband.net

Friluftsmiljöombud

Vakant

Redaktion Friluftsnytt/Hemsidan

Inger Klasson  08-7761039, 070-208 94 37
inger.klasson@gmail.com

Francois Herrault  0704-200105
francois@herrault.com

Torbjörn Jansson  08-7773280, 070-377 51 65
tobba@tuja.se

I Ur & Skur representant

Kerstin Andersson 08-7764924, 073-360 00 43
kerstin.andersson@sagdalen.a.se

Materialförvaltare

Börje Jungeteg  08-7762071
bjungeteg@yahoo.se

Nyckelansvarig

Eva Wallin  08-7451655, 070-246 57 50
eva.c.wallin@bredband.net